Call of Juarez: The Cartel

Postacie

Ben McCall

Ben McCall

Ben McCall to brutalny policjant LAPD i potomek znanego z poprzednich części rodu McCall. Podobnie jak bohater wcześniejszych Call of Juarez jest synem pastora.

Ben to twardy, brutalny, cyniczny glina, którym kieruje chęć zemsty. Na jego psychice swój ślad zostawiła brutalna wojna, w której uczestniczył. Ben jest bardzo nieufny, podejrzliwy i nieco wycofany.

Z racji największego doświadczenia - dowodzi Oddziałem Specjalnym.

Eddie Guerra

Eddie Guerra

Eddie za dnia jest twardym Agentem DEA wieczorami zaś wydaje (często pożyczone) pieniądze w kasynach. Jest nałogowym hazardzistą przez co ma stale powiększające się długi. Nierzadko łamie prawo dla pieniędzy, wynosząc materiały dowodowe lub spłacając długi pieniędzmi zabranymi przestępcom.

Eddie jest zuchwałym i wygadanym latynoskim cwaniaczkiem. To typ zadziornego pozera, który zawsze ma na wszystko odpowiedź.

Kimberly Evans

Kimberly Evans

Kim jest Agentką Federalnego Biura Śledczego (FBI), niezwykle ambitną i lojalną wobec swoich zwierzchników. Ta wschodząca gwiazda FBI, jest w pełni oddana pracy i błyskawicznie wspina się po szczeblach kariery.

Kim miała trudne dzieciństwo, członkowie jej rodziny byli członkami ulicznych gangów. Udało się jej wyrwać z tego otoczenia i stanąć po stronie prawa. Jest prawdziwą chłopczycą, która z racji przynależności swojej rodziny do gangu nie raz staje przed trudnymi wyborami.

Jest twarda, zdecydowana i uparta.

Pre Order Call of Juarez: The Cartel
Call of Juarez: Bound in Blood
Sugar High - najsłodsza gra
Darmowe gry flashowe online
Call of Juarez: the Cartel #6Call of Juarez: the Cartel #7Call of Juarez: the Cartel #8Call of Juarez: the Cartel #9
UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X